Jinekoloji - Kanser

Jinekolojik sorunların tanı ve tedavisinin yanısıra kadın genital organlarında görülen kanserlerin erken tanı ve tedavisini sağlayarak, bu konuda yoğun deneyime sahip uzman doktorlar, hemşireler, hasta danışmanları, teknik personel ve eksiksiz teknolojik donanımı ile sizlerle uzun yıllar birlikte olmak ve sağlıklı bir kadın yaşamı ilkesine hizmet etmek merkezimizin temel amacıdır.

Kanser esas itibariyle vücutta kontrol altına alınamamış bir hücre anarşisi olarak tanımlanabilir.

Kanser olayında hücre bölünmesini kontrol eden vücut sistemleri zaafiyete uğrayarak kontrolsüz hücre çoğalması ve bunun doğal sonucu olarak da ilgili organlarda ciddi fonksiyon bozuklukları ortaya çıkmaktadır.

Modern tıp tüm gelişmelere rağmen kansere henüz tatminkar bir çözüm bulamamıştır. Günümüzde gerek erken tanı ve gerekse tedavi konusunda birçok gelişmeler sağlanmış olmakla beraber henüz birçok kanser tipinin nedeni bilinmemektedir.

Vücuttaki hemen her tür doku ve organdan köken alabilen değişik kanser tipleri mevcut olup her yaş grubunda karşımıza çıkabilmektedir.

Kadınlarda en sık görülen kanser meme kanseri olup bunu sırasıyla sindirim sistemi (kolorektal) ve genital sistem kanserleri izlemektedir.

Bölüm Konuları
- Meme Kanseri
- Yumurtalık Kanseri
- Serviks (Rahim Ağzı Kanseri)
- Genital Kanserler


 
 
 
 

İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, yazışma gruplarına, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz.

Telefon: (555) 234 55 77 - E-mail:info@kavaklideresaglik.com